مطالب اینترنتی

همخوابی یک دختر و پسر در اردوی مختلط دانشگاه تهران

همخوابی یک دختر و پسر در اردوی مختلط دانشگاه تهران 

در پی اردوی مختلط دانشجویان دانشگاه تهران , بسیج دانشجویی به دفتر مقام رهبری نامه نوشت . بسیج دانشجویی دانشکده علوم دانشگاه تهران در نامه‌ای به حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر مقام معظم رهبری، وضعیت اسفبار اردوی مختلط علمی این دانشکده را تشریح کرد.

 

لازم به ذکر است این اردو که در روزهای ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت سال جاری و توسط یکی از اساتید پردیس علوم دانشگاه تهران تحت عنوان اردوی علمی برگزار شده است، با حاشیه هایی تلخ همچون اسکان شبانه و مختلط دانشجویان در یک منزل شخصی همراه بوده است.

 

این اسکان مختلط شبانه در حالی انجام شده است که تعدادی از دانشجویان به این مساله اعتراض نموده اند اما با بی توجهی مسئول اردو مواجه شده است و پس از این بی توجهی چند نفر از دانشجویان پسر داوطلبانه به حیاط مراجعه کرده و شب را در آنجا سپری می کنند و بقیه دانشجویان دختر و پسر جهت خواب در یک اتاق اسکان یافتند.

 

در این نامه بسیج دانشجویی خواستار پاسخگویی استاد مذکور و مسئولان دانشکده علوم دانشگاه تهران شده است و آورده است: با چنین هتک حرمت هایی آیا هنوز می توان به دانشگاه تهران به عنوان محلی امن برای جوانان این جامعه اعتماد کرد؟

 

دیگر چه فاجعه ای لازم است تا مسئولین دانشگاه کمی به امنیت اخلاقی دانشجویان در دانشگاه توجه کنند؟ در زیر تصویر نامه بسیج دانشجویی دانشکده علوم دانشگاه تهران به حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی آمده است:

همخوابی یک دختر و پسر در اردوی مختلط دانشگاه تهران

همخوابی یک دختر و پسر در اردوی مختلط دانشگاه تهران

 

 لینک منبع و پست :همخوابی یک دختر و پسر در اردوی مختلط دانشگاه تهران
http://www.parsnaz.ir/%d9%87%d9%85%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%a8%db%8c-%db%8c%da%a9-%d8%af%d8%ae%d8%aa%d8%b1-%d9%88-%d9%be%d8%b3%d8%b1-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d8%b1%d8%af%d9%88%db%8c-%d9%85%d8%ae%d8%aa%d9%84%d8%b7.html
نسیم آنلاین | اتفاقات عجیب در یک اردوی مختلط/ همخوابی دختر و پسر ... www.nasimonline.ir/.../اتفاقات-عجیب-در-یک-اردوی-مختلط-همخوابی-دختر-و-پسر-دانشجو-‎Cached1 روز پیش ... بسیج دانشجویی دانشکده علوم دانشگاه تهران در نامه‌ای به رئیس دفتر مقام معظم رهبری وضعیت اسفبار اردوی مختلط علمی این دانشکده را تشریح کرد. Images for همخوابی یک دختر و پسر در اردوی مختلط دانشگاه تهران همخوابی یک دختر و پسر در اردوی مختلط دانشگاه تهران - تالار گفتگوی ... forum.hammihan.com/thread227578.html‎Cachedدر زیر تصویر نامه بسیج دانشجویی دانشکده علوم دانشگاه تهران به حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی آمده است: همخوابی یک دختر و پسر در اردوی مختلط دانشگاه ... همخوابی یک دختر و پسر در اردوی مختلط دانشگاه تهران | خبرجو | موتور ... khabarjoo.tk/.../همخوابی+یک+دختر+و+پسر+در+اردوی+مختلط+دانشگاه+تهران‎Cachedهمخوابی یک دختر و پسر در اردوی مختلط دانشگاه تهران \nدر پی اردوی مختلط دانشجویان دانشگاه تهران , بسیج دانشجویی به دفتر مقام رهبری نامه نوشت . بسیج دانشجویی ... همخوابی یک دختر و پسر در اردوی مختلط دانشگاه تهران سایت تفریحی و ... bahar.run/همخوابی-یک-دختر-و-پسر-در-اردوی-مختلط-دان/‎Cached4 ساعت قبل ... همخوابی یک دختر و پسر در اردوی مختلط دانشگاه تهران در پی اردوی مختلط دانشجویان دانشگاه تهران , بسیج دانشجویی به دفتر مقام رهبری نامه نوشت . اتفاقات عجیب در یک اردوی مختلط/ همخوابی دختر و پسر دانشجو! 6bahmannews.ir/اتفاقات-عجیب-در-یک-اردوی-مختلط-همخوابی/‎Cachedبسیج دانشجویی پردیس علوم دانشگاه تهران در نامه‌ای به رئیس دفتر مقام معظم رهبری وضعیت اسفبار اردوی مختلط علمی این دانشکده را تشریح کرد. به گزارش "۶ بهمن" به ... جدا جدا متاسفم برای مسئولین دانشگاه تهران. بخش لینک www.afsaran.ir/payamak/1590486‎Cached1 روز پیش ... جزئیات اردوی مختلط دانشگاه تهران ... سپری می‌کنند و بقیه دانشجویان دختر و پسر جهت خواب در یک اتاق اسکان یافتند. ... اوه اوه کار به همخوابی کشید همخوابی یک دختر و پسر در اردوی مختلط دانشگاه تهران بایگانی ... abadiyeh.ir/tag/همخوابی-یک-دختر-و-پسر-در-اردوی-مختلط-دان/‎Cachedآبادیه مینویسد افراد موفقی که زندگی پرفراز و نشیب داشته اند افراد موفق و دارای پیشرفت همیشه همیشه زندگی پرچالش و پر از فراز و نشیب داشته اند ... ادامه مطلب . همخوابی یک دختر و پسر در اردوی مختلط دانشگاه تهران - تفریحی خبری rsslinker.com/39182/همخوابی-یک-دختر-و-پسر-در-اردوی-مختلط-دان/‎Cached10 ساعت قبل ... همخوابی یک دختر و پسر در اردوی مختلط دانشگاه تهران. در پی اردوی مختلط دانشجویان دانشگاه تهران , بسیج دانشجویی به دفتر مقام رهبری نامه نوشت . مختلط چت | سایت تفریحی فان کده mefun.in/post/مختلط-چت/‎Cached7 ساعت قبل ... همخوابی یک دختر و پسر در اردوی مختلط دانشگاه تهران. نویسنده milad motaghi - خرداد ۲۲ ۱۳۹۵ - بدون نظر موضوع: دسته‌بندی نشده ...
تاریخ ارسال: یکشنبه 23 خرداد 1395 ساعت 12:16 | نویسنده: bestblogs | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.